Füsioteraapiline Ravivõimlemine

Nii individuaal- kui grupitreeningud

Füsioteraapiline Ravivõimlemine2020-10-05T06:07:53+00:00

Project Description

Füsioteraapiline ravivõimlemine, protseduur 45 minutit, hind 45.-€

Füsioteraapia, ravivõimlemine: selja/kaela valu jt liikumisaparaadi probleemide korral. Ravivõimlemine (sh manuaalteraapia/kiropraktika kuuri järgne) mille eesmärgiks on probleemsete piirkondade lihaskorseti tugevdamine ja selle läbi liigeste (sh selgroo) stabiliseerimine.
Individuaalse ravivõimlemise/treeningu kestvus 45 minutit.

Soovitav käia vähemalt kahel protseduuril. Esimesel korral probleemide tuvastamine ja proovi harjutused, teiseks korraks koostatakse individuaalne harjutuskava ja õpetatakse seda õieti sooritama. Ühekordsel külastusel kui soovitakse individuaalset harjutuskava siis lisandub hinnale 30.-eurot (saadetakse e-mailile).
Palun küsi lisainformatsiooni täites registreerimise vormi.

Füsioterapeut MSc, Kristina Värinen

+37256503250

kristina.vyarinen@gmail.com

  • Peavalu, migreen

  • Kaelavalu

  • Seljavalu ja alaseljavalu

  • Valu ja tuimus jäsemetes

Probleemide leevendamine ja lahendamine

Tegeleme erinevate kehaosade massaažiga – selleks kasutatakse nii klassikalise-, kui ka erinevate teiste massaaži liikide võtteid (tuina-, punkt-, erinevad ravimassaaži tehnikad) mida protseduuri läbiviiv terapeut leiab vajalikuks kasutada patsiendil optimaalse tulemuse saavutamiseks.

Vajadusel peale probleemset piirkonda ettevalmistavat massaaži viib terapeut läbi manuaalteraapia/kiropraktika protseduuri – skeletilihassüsteemi, peamiselt selgroo funktsionaalsete blokkide kõrvaldamisest/vabastamisest sh. liikuvuse parandamine (nn. selja paikapanek). Manuaalterapeutilised peamised kasutatavad tehnikad: mobilisatsioon, manipulatsioon ja traktsiooni ehk venitus tehnikad.

  OLEME AVATUD

Esmaspäev – Reede 8 – 15
Laupäev 8 – 14

Pühapäeval ja õhtuti kokkuleppel

  +372 5646 5203

  ASUKOHT

Registreeri Aeg

Protseduuri või konsultatsiooni aja kokku leppimiseks täida allolevad lahtrid ning kirjuta vabas vormis, millised mured vaevavad. Leiame sobiva aja konsultatsiooniks ning protseduurideks.