Manuaalteraapia/Kiropraktika

Kompleksteraapia, mis hõlmab massaaži ja manuaalteraapiat.

Manuaalteraapia/Kiropraktika2019-08-02T03:49:02+00:00

Project Description

Manuaalteraapia/Kiropraktika protseduur 20-30 minutit, hind 50€

Koosneb konsultatsioonist, probleemset piirkonda ettevalmistavast massaažist ja sellele järgnevast manuaalteraapia/kiropraktika protseduurist – skeletilihassüsteemi, peamiselt selgroo funktsionaalsete blokkide kõrvaldamisest/vabastamisest ehk lülisamba korrigeerimisest sh. liikuvuse parandamine (nn. selja paikapanek). Manuaalterapeutilised peamised kasutatavad tehnikad: mobilisatsioon, manipulatsioon ja traktsiooni ehk venitus tehnikad. Loe lisaks mõistetest.

  • Peavalu, migreen

  • Kaelavalu

  • Seljavalu ja alaseljavalu

  • Valu ja tuimus jäsemetes

See on tõhus abi seljavalu, pea- ja kaelavalu korral. Ning aitab hea enesetunde taastada. Küsi kindlasti, kuidas saame sind aidata.

Tegeleme erinevate kehaosade massaažiga – selleks kasutatakse nii klassikalise-, kui ka erinevate teiste massaaži liikide võtteid (tuina-, punkt-, erinevad ravimassaaži tehnikad) mida protseduuri läbiviiv terapeut leiab vajalikuks kasutada patsiendil optimaalse tulemuse saavutamiseks.

Vajadusel peale probleemset piirkonda ettevalmistavat massaaži viib terapeut läbi manuaalteraapia/kiropraktika protseduuri – skeletilihassüsteemi, peamiselt selgroo funktsionaalsete blokkide kõrvaldamisest/vabastamisest sh. liikuvuse parandamine (nn. selja paikapanek). Manuaalterapeutilised peamised kasutatavad tehnikad: mobilisatsioon, manipulatsioon ja traktsiooni ehk venitus tehnikad. Loe lisaks mõistetest.

  OLEME AVATUD

Esmaspäev – Reede 8 – 15
Laupäev 10 – 14

Pühapäeval ja õhtuti kokkuleppel

  +372 5646 5203 Priit Kõrve

  ASUKOHT

Registreeri Aeg

Protseduuri või konsultatsiooni aja kokku leppimiseks täida allolevad lahtrid ning kirjuta vabas vormis, millised mured vaevavad. Leiame sobiva aja konsultatsiooniks ning protseduurideks.

    [recaptcha theme:dark]