Esmane Konsuktatsioon

Probleemide välja selgitamine ning edasiste tegevuste planeerimine

Konsultatsioon2018-03-02T09:43:54+00:00

Project Description

Konsultatsioon 15 minutit, hind 20€

Konsultatsiooni käigus selgitame välja, millised on tugi- ja liikumisaparaadi probleemid ning nõustame, mida tuleb ette võtta, et probleemidele leevendust leida.
Kui konsultatsioon läheb kohe üle teraapiaks, siis makstakse ainult manuaalteraapia protseduuri eest ning konsultatsiooni eest eraldi tasuda ei tule.

  • Peavalu, migreen

  • Kaelavalu

  • Seljavalu ja alaseljavalu

  • Valu ja tuimus jäsemetes

Probleemide leevendamine ja lahendamine

Tegeleme erinevate kehaosade massaažiga – selleks kasutatakse nii klassikalise-, kui ka erinevate teiste massaaži liikide võtteid (tuina-, punkt-, erinevad ravimassaaži tehnikad) mida protseduuri läbiviiv terapeut leiab vajalikuks kasutada patsiendil optimaalse tulemuse saavutamiseks.

Vajadusel peale probleemset piirkonda ettevalmistavat massaaži viib terapeut läbi manuaalteraapia/kiropraktika protseduuri – skeletilihassüsteemi, peamiselt selgroo funktsionaalsete blokkide kõrvaldamisest/vabastamisest sh. liikuvuse parandamine (nn. selja paikapanek). Manuaalterapeutilised peamised kasutatavad tehnikad: mobilisatsioon, manipulatsioon ja traktsiooni ehk venitus tehnikad.

  OLEME AVATUD

Esmaspäev – Reede 8 – 15
Laupäev 8 – 14

Pühapäeval ja õhtuti kokkuleppel

  +372 5646 5203

  ASUKOHT

Registreeri Aeg

Protseduuri või konsultatsiooni aja kokku leppimiseks täida allolevad lahtrid ning kirjuta vabas vormis, millised mured vaevavad. Leiame sobiva aja konsultatsiooniks ning protseduurideks.

    [recaptcha theme:dark]